Chcesz podzielić się tekstem lub ilustracją  zamieszczoną na na naszej stronie, lub napisaną przez jednego z Nas? Nie ma problemu. Musisz jednak pamiętać o tym ,że każdy tekst czy grafika stanowi własność autora lub redakcji i może być rozpowszechniane tylko na określonych warunkach.

[bs-text title=”Jakie są te warunki?” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=””]Masz prawo do bezpłatnego rozpowszechniania treści znajdujących się na tej stronie w tym: 
 • kopiowania treści
 • tworzenia utworów zależnych
 • wykorzystania komercyjnego
Musisz jednak uznać autorstwo, czyli wskazać kto jest autorem i skąd pochodzi tekst lub grafika.[/bs-text]
[bs-text title=”Jak uznać autorstwo?” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=””]Wystarczy podpisać lub tekst imieniem i nazwiskiem autora oraz źródłem z ,którego on pochodzi . Można to zrobić na kilka sposobów:
 1.  Autor: J. Kowalski EyeSoft.pl
 2. JK; tekst pochodzi z EyeSoft.pl
 3. JK, EyeSoft.pl
[/bs-text]
[bs-text title=”KOPIOWANIE GRAFIKI” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=””]Zdjęcia i grafiki są rozpowszechniane na takich samych warunkach jak teksty. Wyjątek stanowią zdjęcia z kategorii Wydarzenia, zdjęcia umieszczone we wpisach w tej kategorii  są naszego autorstwa. Zabrania się ich ponownego wykorzystania i modyfikacji, chyba że posiada się zgodę Autora lub Redaktora Naczelnego. [/bs-text]
[bs-text title=”PRAWO DO PONOWNEGO WYKORZYSTANIA I ROZPOWSZECHNIANIA BEZ UZNANIA AUTORSTWA” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ css=””]Prawo do rozpowszechniania tekstów, grafik i innych materiałów pochodzących z niniejszej strony  bez uznania autorstwa mają:
 • Dobreprogramy.pl
 • OSWorld.pl
 • [/bs-text]
  [bs-text title=”Ilustracje oraz zrzuty ekranu” show_title=”1″ icon=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” css=”” custom-css-class=”” custom-id=””]Wszystkie ilustracja i zrzuty z ekranów wykorzystane na tej stronie internetowej są dostępne na otwartych i wolnych licencjach, które pozwalają na ponowne wykorzystanie materiałów w celach niekomercyjnych. Zdjęcia ilustracyjne pochodzą z serwisów: pexels.com oraz sxc.hu Zrzuty ekranów: zostały wykonane przez członków Redakcji EyeSoft.pl  lub znalezione w Google Grafika jako bezpłatne do wykorzystania niekomercyjnego.[/bs-text]