Szanowni Czytelnicy,

Jak zapewne wiecie, Stowarzyszenie EyeSoft.pl kończy działalność, ale nie ma powodów do zmartwień. W miejsce Stowarzyszenia powstała Fundacja Edukacji Empatii Rozowju „FEER”. Dlaczego akurat tak? Ponieważ nasze działania dosięgły zdecydowanie większej liczby osób  oraz znacznie szerszego zakresu. EyeSoft.pl to tylko jedno z wielu działań prowadzonych przez nas. Od dłuższego czasu publikowaliśmy na Facebooku informację i zdjęcia ze spotkań z dziećmi i młodzieżą — dotyczyły one wykluczenia społecznego. Nadszedł czas aby poukładać i w ten sposób:

  • Chwilowo zmniejszy zamieszczania artykułów,
  • Zmianie uległy adresy poczty e-mail,
  • Uporządkowano konta na portalach społecznościowych.

Chwilowo zmniejszy częstotliwość zamieszczania artykułów

Jesteśmy w trakcie zmian, jesteśmy małą grupą, każdy ma pełne ręce roboty. Dlatego  też częstotliwość ukazywania się materiałów jest mniejsza. Oczywiście ten stan rzeczy nie będzie stał długo i już niebawem wrócimy do regularnego publikowania.

Zmiana adresów e-mail

W związku, z tym że prowadzenie portalu jest tylko jednym z kilku działań prowadzonych przez Fundację, zmieniliśmy adres e-mail do kontaktu z Redakcją, od dzisiaj służy do tego adres: redakcja@eyesoft.pl.

Zmiany w  mediach społecznościowych

Tutaj sprawa ma się podobnie. Strony portalu i Fundacji będą rozdzielone, wszystko dlatego  nie wprowadzać chaosu informacyjnego. Media społecznościowe Fundacji będą zawierały informacje o wszystkich działaniach, a profile EyeSoft.pl będą promowały tylko materiały z Portalu.

Pracujemy również nad kanałem na YouTube, szczegóły w tej sprawie niebawem.

Author